Benefits

aplisi

Reviews

Esmu patiesi priecīga par savu šī gada jauno atklājumu - ikdienas eleganto pavadoni - Mākoņogas plānotāju! Par cik vienmēr esmu par lietu estētiskuma un praktiskuma apvienojumu, tad šis plānotājs pilnībā attaisnoja manas cerības. Tas ir viegli uztverams un parskatāms, kā arī gaumīgs un izturīgs. Personīgi man ļoti parocīgi un forši šķiet plānotāja sadalījums 2 daļās, kur viena daļa ir reāls plānošanas instruments un otra -  maza radošuma platforma. Ar nepacietību gaidu 2018.gada Mākoņogu!

Ramona Simona
Fitnesa trenere, 3 bērnu mamma

Mūsdienu digitālajā pasaulē nespēju iztikt bez papīra un rakstāmā un, lai gan ikdienā ļoti daudz izmantoju arī modernās tehnoloģijas, īsts plānotājs man ir vitāli nepieciešams. Mākoņogas plānotāja vieta piezīmēm ir tā, kur vispirms uz papīra tiek liktas idejas jauniem projektiem un zīmētas pirmās skices.

Jau vairākus gadus aizvien vairāk novērtēju dažādus vietējos izstrādājumus un radošu cilvēku veikumus - tā patiešām ir, ka tādām lietām ir tā foršā "pēcgarša" un pievienotā vērtība, tā mīlestība, kas ir ielikta radīšanas procesā, ir jūtama 🙂

Ieva
Rock and Mouse

Katru gadu plānotāju izvēle man ir bijusi īpaša!  Plānotājs ir gluži kā telefons, vai maks- vismaz man! Bez tā es nedodos nekur! Tam jābūt pietiekami pateicīgam izmēra ziņā, tam jābūt elegantam, daudzpusīgam (man tas nozīmē, ka plānotāju izmantošu ne tikai, lai ierakstītu lietas, kuras jāatceras, bet tā man kļūst arī kā ideju grāmata, kur pierakstīt, uzzīmēt, ielīmēt...) Šo visu apvienojumu atrast nav nemaz tik viegli un tad “BAMS” - Mākoņogas plānotājs! Pateicīga izmēra, plašs, lai piefiksētu visu, kas nepieciešams, interesantām detaļām radīts, mūsdienīgs un vel - ROZĀ! Varu tikai teikt- šis ir mans PLĀNOTĀJS, gads kopā pavadīts pavisam radoši, jo ticiet vai nē - tas spēj arī motivēt! Tiem kas rokās tur “ Mākoņogas plānotāju” to saparatīs! Varu nobeigumā tikai pateikt, ka ar nepacietību gaidu jauno 2018. gada plānotāju! Jo tas tiešām kļūst par daļu no manas ikdienas un bez tā - tiešām nekur!

Emily
Emily's muffins

Our Team

Linda
Linda

Romija
Romija

Jete
Jete

Sanita
Sanita

Contact us

Your name (required)

Your Email (required)

Subject

Your message

Mākoņoga
Sazinies ar mums!

parunasim@makonoga.lv

Seko mums